Strona główna Archiwum Rok 2021 Sekcja Sztum wznawia zajęcia

Sekcja Sztum wznawia zajęcia

Kochani Sempai!

Od dnia 26 kwietnia 2021 r. zapraszam wszystkich chętnych ze Sztumskiej Sekcji MKKK na bezpłatne treningi karate na świeżym powietrzu!

Ponieważ pandemia nie odpuszcza, a wprowadzane/wycofywane obostrzenia pozostają nieprzewidywalną zmienną….. ☹ a ja po prostu stęskniłam się za Wami i wspólnymi treningami …. proponuję Wam zajęcia w plenerze, w naszym pięknym sztumskim Parku Miejskim

Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w godz. 16:30 – 17:30 począwszy od
26 kwietnia do 30 czerwca br. (to plan na początek

Ruszcie się więc wreszcie z domu i dołączajcie do mnie! Liczę na Was i do zobaczenia na treningach OSU!

PS. 1. 26 kwietnia br. obchodzimy 27. rocznicę śmierci legendarnego twórcy karate kyokushin Sosai Masutatsu Oyamy. To doskonała okazja, aby wspólnym treningiem oddać mu należny hołd i pamięć!

PS. 2. Liczę na to, że na stacjonarne treningi karate w naszej szkole (Zespół Szkół w Sztumie przy ul. Kasprowicza) powrócimy już regularnie we wrześniu br.

PS. 3. Zgodnie z obowiązującymi w kraju restrykcjami od 19 kwietniabr.dopuszczalne jest uprawianie sportu na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób. Aktualne pozostają również wprowadzone w naszym Klubie zasady organizacji zajęć w związku z pandemią zamieszczone na stronie www.karate.malbork.pl.

OSU!

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2021