Strona główna Klub Instruktorzy

Instruktorzy

WOJCIECH KUNICKI IV DAN

Sekcja Malbork

Założyciel i Prezes Malborskiego Klubu Kyokushin Karate: ur. 1966 r. w Grudziądzu, trenuje karate kyokushin od 1981 roku, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, instruktor kyokushin karate od 1986 roku, instruktor walki policyjnej, sędzia międzynarodowy, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Karate w Warszawie, od marca 2015  Branch Chief Poland.

 


LESŁAW WĄDOŁOWSKI II DAN

Sekcja Malbork

Instruktor sekcji dziecięcych w Malborku. Trenuje Karate Kyokushin od 1983 roku. Instruktor Karate oraz Gimnastyki. Absolwent AWF w Gdańsku, UG w Gdańsku, WSB w Poznaniu. Sędzia międzynarodowy, uczestnik zawodów na szczeblu krajowym. Aktualnie vice prezes MKKK oraz nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Malborku. Zainteresowania; kuchnia tajska, język angielski,joga, medytacje, poszukiwanie skarbów. Treningi Karate oraz nauczanie tej sztuki traktuję jako sposób na kształtowanie osobowości oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów.

 


MACIEJ KACZYŃSKI II DAN

Sekcja Kwidzyn, Sekcja Starogard Gdański

 


MIROSŁAW MACKIEWICZ I DAN

Sekcja Sztum

Instruktor sekcji w Sztumie, którą prowadzi od 1997 roku. Trenuje Karate Kyokushin od 1982 roku. Egzamin na czarny pas zdał w 2007 roku.  Jeden z najwybitniejszych zawodników Malborskiego Klubu Karate Kyokushin. Wielokrotny uczestnik i medalista krajowych turniejów. Miłośnik sztuk walki i samoobrony. Swoją pasją i zaangażowaniem zaraża coraz większe grono młodych ludzi.

 


KRZYSZTOF WESTFAL I DAN

Sekcja Sztum

 


SYLWIA MACKIEWICZ I DAN

Sekcja Sztum

Instruktorka sekcji w Sztumie. Trenuje Karate Kyokushin od 1997 roku. Posiadaczka czarnego pasa. Uczestniczka wielu obozów sportowych. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju sekcji w Sztumie, która szkoli młodych adeptów sztuk walki od ponad 20 lat. W 2016 roku otrzymała srebrne drzewko od Marszałka województwa pomorskiego, nagrodę przyznawaną za wybitne osiągnięcia w pomocy społecznej oraz tytuł osobowość roku, nagrodę przyznawaną za działalność społeczną.

 


ROBERT BYLICKI I DAN

Sekcja Malbork

 


DARIUSZ WIŚNIEWSKI I DAN

Sekcja Sztum

 


APOLONIUSZ ZACHARA I DAN

Sekcja Elbląg

 


MARIUSZ BANACH I KYU

Sekcja Malbork

Członek komisji rewizyjnej w Malborskim Klubie Kyokushin Karate. Urodzony w Malborku w 1972 r. Trenuje Kyokushin Karate od 1988r. Instruktor Kyokushin Karate od 2010r. Entuzjasta aktywnego wypoczynku, zdrowego stylu życia, przyrody i pieszych wędrówek po górach. Amator kajakarstwa, ogrodnictwa.

 


MARTA OWEDYK I KYU

Sekcja Kwidzyn, Sekcja Starogard Gdański


Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2017