Strona główna Klub Instruktorzy

Instruktorzy


WOJCIECH KUNICKI V DAN

Sekcja Malbork

Założyciel i Prezes Malborskiego Klubu Kyokushin Karate: ur. 1966 r. w Grudziądzu, trenuje Kyokushin Karate od 1981 roku. Aktualnie posiadacz mistrzowskiego stopnia Yondan w kyokushin karate. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, instruktor kyokushin karate od 1986 roku, instruktor walki policyjnej, sędzia międzynarodowy, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski. Wychowawca medalistów turniejów krajowych i międzynarodowych. Autorytet i wzór do naśladowania dla swoich byłych i obecnych uczniów. Członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Karate w Warszawie, od marca 2015  Branch Chief Poland.

 


LESŁAW WĄDOŁOWSKI III DAN

Sekcja Malbork

Instruktor sekcji dziecięcych w Malborku. Trenuje Kyokushin Karate od 1983 roku. Instruktor Karate oraz Gimnastyki. Absolwent AWF w Gdańsku, UG w Gdańsku, WSB w Poznaniu. Sędzia międzynarodowy, uczestnik zawodów na szczeblu krajowym. Aktualnie członek zarządu MKKK oraz nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Malborku. Zainteresowania; kuchnia tajska, język angielski, joga, medytacje, poszukiwanie skarbów. Treningi karate oraz nauczanie tej sztuki traktuję jako sposób na kształtowanie osobowości oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów.

 


SYLWIA MACKIEWICZ II DAN

Sekcja Sztum

Instruktorka sekcji w Sztumie. Trenuje Kyokushin Karate od 1997 roku. Posiadaczka czarnego pasa. Uczestniczka wielu obozów sportowych. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju sekcji w Sztumie, która szkoli młodych adeptów sztuk walki od ponad 20 lat. W 2016 roku otrzymała srebrne drzewko od Marszałka województwa pomorskiego, nagrodę przyznawaną za wybitne osiągnięcia w pomocy społecznej oraz tytuł osobowość roku, nagrodę przyznawaną za działalność społeczną. Od 2018 członek zarządu, obecnie wiceprezes MKKK. W 2020 na międzynarodowym obozie w Lublinie zdała egzamin na drugi dan. Sędzia międzynarodowy.

 


MIROSŁAW MACKIEWICZ I DAN

Sekcja Sztum

Były Instruktor sekcji w Sztumie, którą prowadził od 1997 roku. Trenował Kyokushin Karate od 1982 roku. Egzamin na czarny pas zdał w 2007 roku.  Jeden z najwybitniejszych zawodników Malborskiego Klubu karate kyokushin. Wielokrotny uczestnik i medalista krajowych turniejów. Miłośnik sztuk walki i samoobrony. Swoją pasją i zaangażowaniem zarażał wielu ludzi. Zmarł 09.07.2021

 


MARCIN KONDRA II DAN

Sekcja Sztum

Instruktor sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych w mieście Malbork, a od września 2021 roku sekcji Sztum. Posiadacz mistrzowskiego stopnia Shodan w Kyokushin Karate. Uczestnik wielu turniejów szczebla krajowego jak i międzynarodowego. Sędzia międzynarodowy Członek zarządu MKKK,

 


ROBERT BYLICKI I DAN

Sekcja Malbork

Instruktor sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych w mieście Malbork. Posiadacz mistrzowskiego stopnia Shodan w Kyokushin Karate. Od 2018 członek komisji rewizyjnej.

 


DARIUSZ WIŚNIEWSKI I DAN

Sekcja Malbork

Instruktor, posiadacz czarnego pasa.

 


APOLONIUSZ ZACHARA I DAN

Sekcja Elbląg

Instruktor sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych w mieście Elbląg. Posiadacz mistrzowskiego stopnia Shodan w Kyokushin Karate. Sekretarz MKKK.

 


JACEK TROCH I DAN

Sekcja Malbork

Członek komisji rewizyjnej w MKKK. Trenuje Kyokushin Karate od 1989. Posiadacz mistrzowskiego stopnia Shodan w Kyokushin Karate.

 

 

 

 

 


 

MARIUSZ BANACH I KYU

Sekcja Malbork

Członek komisji rewizyjnej w MKKK. Urodzony w Malborku w 1972 r. Trenuje Kyokushin Karate od 1988r. Instruktor kyokushin karate od 2010r. Entuzjasta aktywnego wypoczynku, zdrowego stylu życia, przyrody i pieszych wędrówek po górach. Amator kajakarstwa, ogrodnictwa.

 


 

 


Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2024