Strona główna Klub

Malborski Klub Kyokushin Karate

Sukcesy naszych zawodników w latach 2001-2010

 

 

W latach 2014-2016 zawodnicy Malborskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli 3 medale na Mistrzostwach Europy i 9 medali na Pucharze Europy Kyokushin Karate IKO. Strona internetowa Malborskiego Klubu Kyokushin Karate działa od roku 2010.

Pragnę przypomnieć sukcesy i nazwiska zawodników , którzy reprezentowali nasz klub w latach 2001-2010. Pozdrawiam moich byłych i współczesnych uczniów oraz życzę miłej lektury.

 

OSU!

Wojciech Kunicki

 

 

 

2001

 

V Mistrzostwa Malborka 11.03.2001

 

  • Adrianna Tomkowiak – II miejsce kata kadetki starsze

  • Alicja Świetlikowska – III miejsce kata młodziczki

 

II Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorsko-Kujawskiego 26.05.2001 Chełmno

  • Alicja Świetlikowska – III miejsce kata młodziczki

 

VII Puchar Gdyni 18.11.2001

  • Ewelina Skulich – I miejsce kata dzieci do lat 10

  • Alicja Świetlikowska – I miejsce kata młodziczki

  • Karol Rozenberg – I miejsce kata kadetów młodszych

  • Adrianna Tomkowiak – I miejsce kata kadetek starszych

  • Maciej Osuchowski – II miejsce kata młodzików

  • Marcin Górski – II miejsce kata kadetów młodszych

  • Jarosław Nowosielski – II miejsce kumite + 80 kg

  • Artur Jedmowski – II miejsce kumite – 70 kg

  • Michał Rogiński – III miejsce kata kadetów młodszych

  • Emilia Czop – III miejsce kata młodziczek

 

I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego 24.11.2001 Lipno

  • Alicja Świetlikowska – I miejsce kata młodziczek

  • Adrianna Tomkowiak – II miejsce kata kadetek starszych

  • Ewelina Skulich – III miejsce kata dzieci do lat 10

 

 

 

2002

 


II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego 19.10.2002

  • Artur Jedmowski - II miejsce w kumite – 70 kg

  • Michał Rogiński – II miejsce w kata kadetów młodszych

  • Alicja Świetlikowska – III miejsce w kata kadetek młodszych

 

Puchar Polski Seniorów 15.12.2002 Gdynia

  • Artur Jedmowski – III miejsce w kumite – 70 kg

 

 

2003

 


I Otwarte Mistrzostwa Gdańska 26.04.2003

  • Karol Rozenberg – I miejsce w kata juniorów młodszych

 

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego 24.10.2003 Lipno

  • Artur Jedmowski – I miejsce w kumite – 70 kg

  • Piotr Kulikowski – II miejsce w kumite – 70 kg

  • Sławomir Rozenberg – III miejsce w kumite – 70 kg

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kata juniorów młodszych

 

 

2004

 


Mistrzostwa Warmii i Mazur 06.03.2004 Olsztyn

  • Artur Jedmowski – I miejsce w kumite – 70 kg

 

 

2005

 


Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy marzec 2005

  • Robert Rzepnikowski – III miejsce w kata młodzików

  • Emilia Czop – III miejsce w kata juniorek młodszych

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kumite juniorów młodszych

 

Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate 22.10.2005 Solec Kujawski

  • Tomasz Gratkiewicz – I miejsce w kumite juniorów młodszych + 55 kg

  • Marcin Kondra – III miejsce w kumite młodzików – 50 kg

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kata juniorów młodszych

  • Robert Rzepnikowski – IV miejsce w kata młodzików

 

VI Otwarte Mistrzostwa Malborka 19.11.2005

  • Paula Lewczuk – II miejsce w kata młodziczek

  • Emilia Czop – III miejsce w kata młodziczek

  • Bogusław Wypych – II miejsce w kumite – 70 kg

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kata

  • Marcin Kondra – III miejsce w kata młodzików

  • Tomasz Gratkiewicz – III miejsce w kumite juniorów młodszych

  • Marcin Kondra/Robert Rzepnikowski – III miejsce w walkach reżyserowanych

 

III Otwarty Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży 04.12.2005 Włoclawek

  • Marcin Kondra – I miejsce w kumite młodzików

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kata

 

 

2006

 


Puchar Polski Radzymin

  • Marcin Kondra – III miejsce w kumite młodzików – 60 kg

 

 

2007

 


Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Seniorów i Juniorów Młodszych 2007 Świnoujście

  • Marcin Kondra – II miejsce w kumite juniorów młodszych – 60 kg

VII Otwarte Mistrzostwa Malborka 01.04.2007

  • Emilia Czop – I miejsce w kata juniorek młodszych

  • Marcin Kondra – II miejsce w kata juniorów młodszych

  • Karol Rozenberg – II miejsce w kata seniorów

  • Marcin Kondra/Tomasz Gratkiewicz – II miejsce w walkach reżyserowanych

  • Marcin Kondra – II miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

  • Tomasz Gratkiewicz – II miejsce w kumite – 70 kg juniorów młodszych

  • Karol Rozenberg – II miejsce w kumite – 70 kg seniorów

  • Robert Bylicki – II miejsce w kumite – 80 kg seniorów

  • Mariusz Banach – III miejsce w kumite – 70 kg seniorów

  • Dawid Kleina – III miejsce w kumite – 80 kg seniorów

V Otwarty Turniej Kyokushin Karate Dzieci i Mlodzieży 01.12.2007 Włocławek

  • Marcin Kondra – I miejsce w kumite – 60 kg

  • Marcin Kondra – II miejsce w kata open

  • Jakub Piekart – II miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

  • Emilia Czop – III miejsce w kata open

  • Emilia Czop – III miejsce w kumite – 55kg

  • Emilia Czop zdobyła tytuł „ Najlepszej zawodniczki turnieju”

  • Piotr Piekart – III miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

  • Tomasz Gratkiewicz – III miejsce w kumite – 70 kg

  • Malborski Klub Kyokushin Karate – III miejsce drużynowo

Turniej w Olsztynie 15.12.2007

  • Emilia Czop – III miejsce w kata

  • Emilia Czop – III miejsce w kumite

  • Marcin Kondra – III miejsce w kumite

 

 

2008

 


X Otwarte Mistrzostwa Pomorza I Kujaw 16.02.2008 Bydgoszcz

  • Marcin Kondra – III miejsce w kata juniorzy młodsi

  • Marcin Kondra – I miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

  • Wojciech Nepelski – I miejsce w kumite – 70 kg seniorów

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kumite – 70 kg seniorów

  • Jakub Piekart – III miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Seniorów i Juniorów Młodszych 15.03.2008 Wejherowo

  • Marcin Kondra – III miejsce w kumite – 60 kg juniorów młodszych

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży 11.05.2008 Legnica

  • Marci Kondra – II miejsce w kategorii kumite – 60 kg

 

Puchar Polski październik 2008 Koszalin

  • Marcin Kondra –II miejsce - 60 kg kumite juniorów młodszych

 

Ogólnopolski Turniej Karate 08.11.2008 Bartoszyce

  • Marcin Kondra – I miejsce w kumite – 70 kg juniorów młodszych

  • Marcin Kondra – II miejsce w kata juniorów młodszych

 

VIII Puchar Warmii i Mazur 22.11.2008 Iława

  • Marcin Kondra – I miejsce w kategorii kata juniorów młodszych

  • Marcin Kondra – I miejsce w kategorii kumite – 70 kg juniorów młodszych

 

I Otwarte Mistrzostwa Olsztyna 13.12.2008

  • Marcin Kondra – I miejsce w kategorii kumite + 60 kg juniorów młodszych

  • Marcin Kondra – II miejsce w kategorii kata juniorów młodszych

  • Hubert Philipp – III miejsce w kategorii kata chłopców do lat 9

 

 

2009

 


Turniej Karate 07.03.2009 Inowrocław

  • Marcin Kondra – I miejsce w kumite – 70 kg juniorów młodszych

  • Marcin Kondra – II miejsce w kategorii kata open

  • Karol Rozenberg – I miejsce w kategorii – 70 kg seniorów

VIII Mistrzostwa Malborka 30.05.2009

  • Emilia Czop – II miejsce w kata seniorek

  • Marcin Kondra – I miejsce w kata seniorów

  • Maciej Kaczyński – II miejsce w kata seniorów

  • Karol Rozenberg – III miejsce w kata seniorów

  • Hubert Philipp – III miejsce w kategorii kata dzieci

  • Marcin Kondra/Krzysztof Klufczyński – I miejsce w walkach reżyserowanych

  • Maciej Bielawski – III miejsce w kategorii kumite – 55 kg młodzików

  • Dawid Frymark – III miejsce w kategorii kumite + 55 kg młodzików

  • Damian Wernik – III miejsce w kategorii kumite + 55 kg młodzików

  • Marcin Kondra – II miejsce w kategorii kumite juniorów młodszych

  • Krzysztof Klufczyński – III miejsce w kategorii kumite – 70 kg juniorów młodszych

  • Karol Rozenberg – II miejsce w kategorii kumite – 70 kg seniorów

  • Wojciech Nepelski – III miejsce w kategorii kumite – 70 kg seniorów

 

Turniej Karate 05.12.2009 Włocławek

  • Hubert Philipp – I miejsce w kata dzieci

  • Krzysztof Klufczyński - ? miejsce w kategorii kumite juniorów młodszych –70 kg

  • Marcin Kondra – II miejsce w kategorii kata juniorów

  • Adam Makulski – II miejsce w kategorii kumite + 70 kg juniorów młodszych

  • Kinga Bylicka – III miejsce w kategorii kata dzieci do lat 9

  • Dawid Jurkiewicz – III miejsce w kategorii kumite – 45 kg

 

 

 

2010

 


Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego 20.02.2010 Lipno

  • Marcin Kondra – I miejsce w kategorii kata seniorów

  • Kinga Bylicka – II miejsce w kategorii kata dzieci

  • Maciej Kaczyński – III miejsce w kategorii kata seniorów

  • Marcin Kondra – I miejsce w kategorii kumite – 70 kg seniorów

  • Dawid Kleina – II miejsce w kategorii kumite – 80 kg seniorów

  • Jakub Rozenberg – III miejsce w kumite – 65 kg młodzików

  • Krzysztof Klufczyński – III miejsce w kategorii kumite – 70 kg juniorów młodszych

 

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego 13.03.2010 Poznań

  • Jakub Rozenberg – II miejsce w kategorii kumite – 60 kg młodzików

 

 

Kolejne sukcesy były publikowane na bieżąco na www.karate.malbork.pl

 

OSU!

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2018