Strona główna Archiwum Rok 2023 Płock 2023

Płock 2023

Płock 2023

W dniu 03.06.2023 w Płocku wystartowała w turnieju z okazji Dnia Dziecka 20-osobowa reprezentacja MKKK. W zawodach tych wystartowały z naszego klubu tylko pomarańczowe pasy . Tym bardziej cieszy, że w gronie 140 początkujących zawodników z Włocławka, Grudziądza, Płocka , Lesznowoli i Malborka nasi zawodnicy zdobyli 12 medali: 2 złote, 4 srebrne i 6 brązowych. W kategorii kata zwyciężył w śród dzieci młodszych Franciszek Mogiłka, drugie miejsce zajęła kadetka Wiktoria Lewandowska ze Sztumu oraz Wojciech Lipecki z Malborka. W kategorii kumite medale zdobyli : złoto – Róża Derda w młodziczkach , srebro Franciszek Mogiłka w chłopcach młodszych -30 kg oraz Inga Zaborowska w dziewczętach młodszych + 30 kg, brązowe medale: Franciszek Gajewski w młodzikach + 40 kg, Jan Kamiński w młodzikach – 40 kg, Wojciech Lipecki i Bartosz Langowski w kategorii chłopców młodszych + 35 kg, Ignacy Bajkowski w kategorii kadetów + 45 kg oraz Urszula Ruchlewicz w dziewczętach młodszych + 30 kg Gratulujemy!