Strona główna Archiwum Rok 2023 MP seniorów Świnoujście 2023

MP seniorów Świnoujście 2023

Mistrzostwa Polski Kyokushin Świnoujście 2023
Miłosz Wolak vice –mistrzem Polski seniorów w kata
W sobotę 3 czerwca w Świnoujściu odbyły się jubileuszowe 50- te Mistrzostwa Polski Seniorów Kyokushin Karate. W zawodach wystartowało 116 zawodników z 54 klubów z całej Polski. Pierwszy raz w historii Malborskiego Klubu Kyokushin Karate nasz zawodnik zdobył medal w Mistrzostwach Polski Seniorów. Sensei Miłosz Wolak zajął drugie miejsce w kategorii kata . Srebrny medal dał naszemu klubowi dziewiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Warto podkreślić , że przyzwyczailiśmy się do medali juniorów na imprezach wyższej rangi np. Mistrzostwa Europy czy Puchar Europy. Niestety młodzież po maturze przeważnie wyjeżdża z Malborka. Dlatego tak cenny jest sukces Miłosza, który studiuje w Gdańsku i łączy treningi z nauką. Gratulacje dla Sensei Miłosza i całej ekipy szkoleniowej.

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2024