Strona główna Archiwum Rok 2019 Letnia Szkoła Karate Łeba 2019

Letnia Szkoła Karate Łeba 2019

Letnia Szkoła Karate

Łeba

24-30.06.2019

 

Drugi  rok z rzędu zawodnicy Malborskiego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli  w obozie letnim w ośrodku SŁONECZKO w Łebie. W zajęciach uczestniczyło 107 osób z sekcji w Malborku, Kwidzynie, Elblągu, Sztumie, Starogardzie Gdańskim oraz z klubu z Grudziądza. Zajęcia prowadzili :  sensei Janusz Kalamarski 2 dan z Grudziądza,  sensei Maciej Kaczyński 2 dan, sensei Lesław Wądołowski 2 dan, sensei Sylwia Mackiewicz 1 dan, sensei Apoloniusz Zachara 1 dan i sensei Marta Owedyk 1 dan. Instruktorów wspierała wychowawczyni Ewa Kunicka i senpai Łukasz Jankowski

Gościem honorowym obozu był mistrz świata i wielokrotny  mistrz Europy w kumite sensei  Alejandro Navarro z Hiszpanii oraz mistrzyni świata i aktualna mistrzyni Europy w kategorii open sensei Ksenia Zasorina z Rosji. Wszystkie treningi prowadzone przez zagranicznych instruktorów były poświęcone kumite. W przedostatni dzień obozu 56 zawodników przystąpiło do egzaminu na stopnie uczniowskie kyu.  Program obozu przygotował i poprowadził sensei Wojciech Kunicki 4 dan.

Zarząd Malborskiego Klubu serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu obozu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie   w treningach.

 

Do zobaczenia na obozie w 2020 roku!

 

OSU!!!

Wojciech Kunicki

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2020