Strona główna Archiwum Rok 2018 IKO Kujawy Cup 2018

IKO Kujawy Cup 2018

XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin 2018 - "Kujawy IKO Cup Włocławek"


W sobotę 01.12.2018, w Hali Mistrzów we Włocławku odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin 2018 - "Kujawy IKO Cup Włocławek". Organizatorami tego przedsięwzięcia był Włocławski Klub Karate Kyokushin oraz Gmina Miasto Włocławek. Do naszego miasta zjechało 286 zawodników z 18 klubów z Polski. O godz. 8.00 rozpoczęła się weryfikacja zawodników, zaś o 10.45, po uroczystym otwarciu turnieju, rozpoczęły się walki. Do godziny 18.00 na trzech matach toczyli walki młodzi karatecy. W kilkudziesięciu kategoriach swoich sił próbowali zawodnicy w wieku od 6 do 18 lat. Sędzią głównym zawodów był Prezes Malborskiego Klubu Kyokushin Karate Sensei Wojciech Kunicki. Z ramienia MKKK zawody sędziowali Sensei Maciej Kaczyński oraz Sensei Robert Bylicki.

W sobotniej imprezie nie zabrakło reprezentacji Malborskiego Klubu Kyokushin Karate złożonego z czterech sekcji, Malborka, Kwidzyna, Sztumu oraz Starogardu Gdańskiego. Na zawody do Włocławka kadrowicze udali się autobusem. Kierownikiem wyjazdu był Sensei Wojciech Kunicki. MKKK zdobył szesnaście medali. Pięć złotych, cztery srebrne i siedem brązowych.

Lista medalistów:


Kategoria Kata:

Złoty medal: Dominika Liss, Aleksander Liss, Miłosz Wolak

Srebrny medal: Karol Troch

Brązowy medal: Piotr Piórkowski, Damian Stawicki

 

Kategoria Kumite:

Złoty medal: Marcel Falkowski, Damian Stawicki

Srebrny medal: Kevin Hennig, Adam Chanowski, Katarzyna Proch

Brązowy medal Julia Winnicka, Klaudia Sikora, Amelia Kołodziej, Dominika Liss, Dominik Antys

 

Malborski Klub Kyokushin pragnie podziękować wszystkim zawodnikom za start, kibicom za doping naszych zawodników oraz wszystkim Sensei i Senpai którzy wspierali naszych zawodników podczas zawodów.

Link do galerii

osu,

Marcin Wiśniewski

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2020