Strona główna Archiwum Rok 2018 IKO Mazury Cup Ostróda 2018

IKO Mazury Cup Ostróda 2018

II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin

"IKO Mazury Cup Ostróda 2018"

W sobotę 27.10.2018, w hali sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się drugi Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Mazury Cup. W turnieju uczestniczyło 340 zawodników z 36 klubów. Zawodnicy startowali w kategoriach kata oraz kumite. Malborski Klub Kyokushin Karate reprezentowali Senpai Miłosz Wolak, Damian Stawicki, Amelia Rutkowska oraz Marcel Falkowski z sekcji Kwidzyn. Opiekunem grupy był Sensei Wojciech Kunicki. Zawody sędziował Sensei Maciej Kaczyński.

Kategorię kata juniorów i juniorek wygrał Miłosz Wolak, Damian Stawicki w kategorii kata juniorów młodszych uplasował się na trzecim miejscu. Amelia Rutkowska w swojej kategorii kata zajęła czwarte miejsce. Marcel Falkowski startujący w kategorii kumite młodzików zajął trzecie miejsce.

Malborski Klub Kyokushin Karate pragnie podziękować organizatorom za zaproszenie, zawodnikom za występ oraz wszystkim kibicom, którzy przyjechali wspierać naszych zawodników.