Strona główna Archiwum Rok 2016 Józefów 2016

Turniej Karate Kyokushin Józefów 2016

 

W sobotę 5 listopada 2016 w hali sportowej Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie odbył się XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Jest to jeden z największych turniejów karate w Polsce i w tym roku spotkali się na nim wszyscy najważniejsi zawodnicy przygotowujący się do Pucharu Europy Kyokushin Karate, który odbędzie się 26-27.11.2016 w Lublinie.

Nie mogło oczywiście zabraknąć w tym doborowym towarzystwie kadry Malborskiego Klubu Kyokushin Karate przygotowującej się do startu w Lublinie. W tym samym czasie kiedy odbywały się Mistrzostwa MKKK w Kumite w Sztumie sześcioosobowa reprezentacja pod kierunkiem instruktor Marty Owedyk zaprezentowała się w Józefowie potwierdzając swoją przynależność do krajowej czołówki.

W kategorii kata juniorów po raz kolejny nie zawiódł i zdecydowanie wygrał Hubert Philipp a seniorka Marta Owedyk zajęła 3 miejsce. W popołudniowych walkach kumite na najwyższym podium stanęli : młodziczka + 60 kg Zuzanna Jaremko z Kwidzyna, niezawodny junior -6o kg Hubert Philipp oraz drugi raz w swojej karierze na tak dużym turnieju kadet – 55 kg Damian Stawicki. Debiutujący w tych prestiżowych zawodach Maciej Wójtowicz zajął bardzo dobre 2 miejsce. Drużynowo Malborski Klub Kyokushin Karate uplasował się na 11 miejscu.

Zarząd MKKK składa serdeczne podziękowania dla pana Mariusza Philipp za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

OSU!

zobacz zdjęcia...

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2021