Strona główna Archiwum Rok 2008 Seminarium Toruń 2008

Sensei Eugeniusz Dadzibug ( 4 DAN) już po raz drugi poprowadził seminarium szkoleniowe.  Odbyło się ono  w Toruniu.  Organizatorem   był   Sensei   Jan  Mazurkiewicz  i  Włocławski  Klub  Karate Kyokushinkai. W seminarium wzięły udział 42 osoby reprezentujące: Bydgoszcz, Chojnice, Malbork, Płock, Toruń i Włocławek.

 

Na sali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UMK Sensei Dadzibug poprowadził trzy treningi: techniczny, kombinacji na sprzęcie i z partnerem oraz kumite. Po każdym z treningów nagradzany był przez ćwiczących gorącymi oklaskami. W porównaniu do seminarium z ubiegłego roku cieszy wzrost liczby uczestniczących o 20% oraz udział licznej grupy brązowych i zielonych pasów.

 

Uczestniczący zgodnie podkreślali, że każdy, kto poważnie podchodzi do Kyokushin, kto traktuje karate jako drogę swojego rozwoju nie mógł w takim seminarium nie uczestniczyć. Doskonalić się w karate to nie tylko mocniej uderzać czy wyżej podnosić nogę, trzeba wymieniać się doświadczeniami, ucząc się od siebie nawzajem. Podpatrywać najlepszych, czerpać od mistrzów przez wielkie "M". Współpraca i rozwój są nierozerwalne.

 

Miłym akcentem kończącym pierwszy dzień seminarium była uroczysta kolacja.  Sensei Jan Mazurkiewicz obchodził 50 urodziny. Był szampan, ciasto no i oczywiście nie zabrakło toastu.

 

                             

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2021