Strona główna Archiwum Rok 2008 I Mistrzostwa Klubu w Kata Dzieci 2008

I Mistrzostwa Klubu w Kata Dzieci 2008

 

 

 

W dniu 27.05.2008 odbyły sie Pierwsze Mistrzostwa Malborskiego Klubu Kyokushin Karate Dzieci w Kata.
W zawodach wzięło  udzial 41 zawodników w szesciu kategoriach wiekowych.  Dzieci  prezentowały kata takie jak: Kihon kata I, Taikyoku I, Taikyoku II, Taikyoku III, Pinian I, Pinian II, Pinian III. Zapraszamy do galerii zdjęc.

 

 

 

Rocznik 2001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

Lahmaza Samir

2

2

2

2

2

6

5

2

Graban Patryk

2

3

2

3

2

7

4

3

Bylicka Kinga

4

4

3

5

5

13

1

4

Banach Adrian

3

4

4

6

4

12

2

5

Wolak Miłosz

2

2

4

3

2

7

3

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

1

Lahmaza Samir

1

1

1

1

1

3

5

2

Graban Patryk

1

1

1

2

2

4

4

3

Wolak Miłosz

2

1

2

1

2

5

3

4

Banach Adrian

3

3

3

2

4

9

2

5

Bylicka Kinga

3

4

4

4

5

12

1

 

Rocznik 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

Babirecki Maciej

2

1

2

1

2

5

5

2

Bieliński Kamil

3

3

3

2

2

8

3

3

Gilecki Adrian

2

1

2

1

2

5

4

4

Żygadło Łukasz

1

1

1

1

1

3

9

5

Świątek Krzysztof

1

1

1

1

2

3

6

6

Kluka Bartosz

1

1

1

1

1

3

8

7

Dzwonek Mariusz

1

1

1

1

1

3

7

8

Kapejewski Mateusz

3

2

3

3

2

8

2

9

Philipp Hubert

4

4

4

4

4

12

1

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

1

Żygadło Łukasz

2

2

2

2

2

6

8

2

Kluka Bartosz

1

1

2

2

2

5

9

3

Dzwonek Mariusz

2

1

2

2

2

6

7

4

Świątek Krzysztof

2

1

2

2

2

6

6

5

Babirecki Maciej

3

3

3

3

2

9

4

6

Gilecki Adrian

3

4

2

2

3

8

5

7

Bieliński Kamil

5

3

3

2

4

10

3

8

Kapejewski Mateusz

5

4

3

4

5

13

2

9

Philipp Hubert

7

7

5

6

6

19

1

 

Rocznik 1999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko i imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

Jasiński Dawid

2

2

2

2

3

6

4

2

Lahmaza Karim

3

3

2

3

2

8

3

3

Kaszubowski Bartosz

2

2

2

2

2

6

5

4

Poćwiardowski Alan

3

4

2

3

4

10

2

5

Wolak Joanna

3

3

2

4

4

10

1

6

Grabowski Łukasz

2

2

2

1

2

6

6

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

1

Grabowski Łukasz

3

2

3

2

3

8

2

2

Kaszubowski Bartosz

2

1

2

1

2

5

6

3

Jasiński Dawid

2

2

2

2

2

6

5

4

Lahmaza Karim

2

2

2

2

2

6

4

5

Poćwiardowski Alan

3

2

3

2

1

7

3

6

Wolak Joanna

4

3

3

4

3

10

1

 

Rocznik 1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko i imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

Markiewicz Oskar

4

3

4

3

4

11

2

2

Szałkowski Przemysław

3

3

4

3

4

10

3

3

Jurczak Filip

2

2

2

2

3

6

4

4

Jażdżewska Karolina

4

4

4

3

4

12

1

5

Gajda Mateusz

2

2

2

2

 

6

5

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

1

Gajda Mateusz

3

3

2

3

3

9

5

2

Jurczak Filip

5

4

3

4

5

13

4

3

Szałkowski Przemysław

5

4

3

5

5

14

3

4

Markiewicz Oskar

6

3

4

6

5

15

2

5

Jażdżewska Karolina

7

5

3

7

4

16

1

 

Rocznik 1996-1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko i imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

Chrostowski Piotr

3

4

2

3

4

10

9

2

Farysej Aleksander

4

3

3

3

4

10

8

3

Markiewicz Maksymilian

6

5

6

5

7

17

2

4

Przybysz Mateusz

5

5

4

4

6

14

5

5

Kamiński Michał

6

4

7

6

6

18

1

6

Szymula Kacper

5

5

6

5

6

16

4

7

Jurkiewicz Dawid

6

4

6

6

5

17

3

8

Szysz Karolina

4

4

5

5

4

13

6

9

Łabowicz Paweł

3

4

5

4

6

13

7

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

1

Chrostowski Piotr

3

3

2

3

3

9

9

2

Farysej Aleksander

4

3

3

3

3

9

8

3

Łabowicz Paweł

4

4

5

5

4

13

4

4

Szysz Karolina

5

4

5

4

4

13

3

5

Przybysz Mateusz

5

4

3

5

4

13

5

6

Szymula Kacper

3

5

3

5

4

12

7

7

Jurkiewicz Dawid

5

4

4

3

4

12

6

8

Markiewicz Maksymilian

6

5

5

6

5

16

2

9

Kamiński Michał

7

6

6

7

6

19

1

 

Rocznik 1992-1995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko i Imię

1

2

3

4

5

Suma

Msc

1

NiedbałoPiotr

3

3

4

3

3

9

6

2

Rubakowski Michał

2

2

2

3

2

6

7

3

Rozenberg Jakub

6

4

6

6

5

17

1

4

Konkolewski Michał

3

4

3

5

3

10

4

5

Konkolewski Konrad

2

3

4

4

3

10

5

6

Ściślak Joanna

3

4

6

6

5

15

2

7

Pietruszyński Tomasz

4

4

3

5

4

12

3

 

Finał

 

 

 

 

 

 

 

1

Rubakowski Michał

3

2

4

3

4

10

7

2

NiedbałoPiotr

4

3

5

3

4

11

6

3

Konkolewski Konrad

5

4

5

4

4

13

4

4

Konkolewski Michał

5

4

4

4

4

12

5

5

Pietruszyński Tomasz

7

5

6

6

5

17

3

6

Ściślak Joanna

7

6

6

7

5

19

2

7

Rozenberg Jakub

8

8

7

7

6

22

1

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2021