Strona główna Klub Archiwum Rok 2017 IX Mistrzostwa w Kata MKKK

IX Mistrzostwa Malborskiego Klubu Kyokushin Karate w Kata

03.06.2017 Malbork

Wyniki finałów

Dzieci - rocznik 2010 i młodsi


1.Jankowska Laura – Grudziądz - 5 pkt.

2.Gruźlewski Mikołaj – Grudziądz – 3 pkt.

3.Redmerska Aniela – Grudziądz – Płużnica – 1 pkt.

4.Kopczyński Olaf – Grudziądz

5.Troch Karol – Malbork

6.Bukowski Antoni – Malbork

7.Staśkiewicz Lena – Kwidzyn

8.Tomczyk Adrian – Malbork

 

Kadeci młodsi – 2009

 

1.Czarnecka Inga – Grudziądz – 5 pkt.

2.Szlitkus Liwia – Grudziądz – 3 pkt.

3.Treichel Łukasz – Kwidzyn – 1 pkt.

4.Zaleska Ewa – Grudziądz

5.Wójcik Dominika – Kwidzyn

6.Kowalska Karolina – Malbork

7.Czarnecki Bartosz – Kwidzyn

8.Wroniecki Wojciech – Grudziądz

 

Kadeci młodsi 2008

 

1.Januszewski Jan – Grudziądz – 5 pkt.

2.Frejnagiel Zofia – Kwidzyn – 3 pkt.

3.Kaszubowski Igor – Starogard Gd. – 1 pkt.

4.Wiśniewska Nadia – Grudziądz

5.Sikora Klaudia – Starogard Gd.

6.Wojciechowski Patryk – Malbork

7.Kukowski Paweł – Malbork

8.Błażejewicz Weronika – Grudziądz –Płużnica

 

Kadeci 2007

 

1.Liss Dominika – Kwidzyn – 5 pkt.

2.Łagidze Robert- Malbork – 3 pkt.

3.Kardasz Zofia – Kwidzyn – 1 pkt.

4.Redmerski Aleksander – Grudziądz – Płużnica

5.Kołodziej Amelia – Kwidzyn

6.Mąkosa Szymon – Starogard Gd.

7.Wałachowski Michał – Malbork

8.Stawicka Nadia – Malbork

 

Kadeci 2006

 

1.Modzelewski Franciszek – Grudziądz – 5 pkt.

2.Tomala Mikołaj – Malbork – 3 pkt.

3.Rutkowska Amelia – Malbork – 1 pkt.

4.Kobza Oliwia – Kwidzyn

5.Kawka Kinga – Grudziądz

6.Falkowski Marcel – Kwidzyn

7.Pstrong Grzegorz – Malbork

8.Kołpacki Paweł – Kwidzyn

 

Młodzicy 2004-2005

 

1.Mierzejewska Martyna – Kwidzyn – 5 pkt.

2.Paczkowski Piotr – Kwidzyn – 3 pkt.

3.Paczkowski Adam – Kwidzyn – 1 pkt.

4.Martyniak Paweł – Malbork

5.Strzelczyk Aleksandra- Kwidzyn

6.Godek Zuzanna – Malbork

7.Liss Aleksander – Kwidzyn

8.Karwowska Martyna – Kwidzyn

 

Juniorzy młodsi 2002-2003

 

1.Proch Katarzyna – Kwidzyn – 5 pkt.

2.Stawicki Damian – Malbork – 3 pkt.

3.Mazurczak Szymon – Malbork – 1 pkt.

4.Biazik Martyna – Malbork

5.Majda Marta – Kwidzyn

6.Wiśniewska Wiktoria – Kwidzyn

7.Justka Mariusz – Starogard Gd.

8.Wyszyńska Olga – Kwidzyn

 

Juniorzy i seniorzy - 2001 i starsi

 

1.Frycki Piotr – Malbork – 5 pkt.

2.Hus Leszek – Starogard Gd. – 3 pkt.

3.Burnicka Patrycja – Malbork – 1 pkt.

4.Paczkowski Tomasz – Kwidzyn

5.Jastrzębska Lidia – Malbork

6.Zielińska Marta – Starogard Gd.

7.Jałocha Marcin – Malbork

8.Matlewska Monika – Sztum

 

Team Kata


1.Kwidzyn 1 ( D.Liss, P.Paczkowski, A,Paczkowski) – 5 pkt.

2.Kwidzyn 2 ( M.Mierzejewska, A.Strzelczyk, K.Proch) – 3 pkt.

3.Malbork 2 ( Z.Godek, D.Stawicki, M.Martyniak) – 1 pkt.

4.Malbork 3 ( A.Rutkowska, M.Tomala, R.Łagidze)

 

Wyniki drużynowe :

  1. Kwidzyn – 32 pkt.

  2. Grudziądz – 27 pkt.

  3. Malbork – 18 pkt.

  4. Starogard Gd. – 4 pkt.


Wystartowało 175 zawodników z Elbląga, Grudziądza, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Sztumu i Malborka.

Sędziowali sensei : Janusz Kalamarski, Maciej Kaczyński, Lesław Wądołowski, Krzysztof Westfal, Wiesław Zasada, Sylwia Mackiewicz, Mirosław Mackiewicz, Robert Bylicki, Arkadiusz Nowicki, Dariusz Wiśniewski oraz senpai: Sławomir Rozenberg, Apoloniusz Zachara, Marta Owedyk, Mariusz Philipp i Miłosz Wolak

Sędzia główny : Wojciech Kunicki 4 dan

Organizator : sekcja Malbork MKKK

OSU!

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2017