Strona główna Klub

Bezpiecznie - to znaczy jak?           

W dniu 21 czerwca 2011 r. trening miał inny przebieg. Na zaproszenie sempai Maćka zajęcia z obiema grupami przeprowadziła Pani sierż. sztab. Agnieszka Stefańska z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Tematem spotkania z grupą młodszą było bezpieczne zachowanie nad wodą. Dzieciom zostały przypomniane podstawowe zasady związane z odpoczynkiem letnim na kąpieliskach. Od Pani sierżant dzieci otrzymały ulotkę, której treść porusza również inne zagadnienia z zakresu profilaktyki społecznej i winna skłaniać do zachowania rozwagi i rozsądku.           

Spotkanie z grupą starszą to inny temat i poruszone zostały zupełnie inne problemy. Pani Stefańska przedstawiła zagadnienia tzw. obrony koniecznej i stanu wyższej konieczności. Krótko scharakteryzowała przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz omówiła różnice pomiędzy wykroczeniem, a przestępstwem. Na koniec odpowiedziała na pytania związane z pracą Policji i w Policji.            

Dzień 21 czerwca 2011 r. był ostatnim spotkaniem przed wakacjami. Miłych wrażeń, przygód i wspaniałych wakacyjnych wspomnień. Do zobaczenia już po wakacjach. OSU.                                                                                  

 sempai Maciej Kaczyński

 

zobacz galerię...

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2019