Strona główna Klub

II Mistrzostwa Klubu w Kata Dzieci i Młodzieży

Mabork  30.01.2009

 

 

 

 

W dniu  30.01.2009  odbyły się  Drugie Mistrzostwa Malborskiego  Klubu  Kyokushin

Karate  Dzieci  i  Młodzieży  w  Kata.   W  z awodach  wzięło   udzial  47  zawodników  w

sześciu kategoriach wiekowych. Zawodnicy prezentowali kata takie  jak: Kihon KataI, 

Kihon KataII, TaikyokuI, TaikyokuII, Taikyoku III, Pinian I, Pinian II, PinianIII,

Pinian IV,Pinian V,  Tsuki No Kata.

 

 

 

.

 

 

 

 

MALUCHY 2001 i MŁODSZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

BYLICKA Kinga

6

5

5

5

7

16

2

WOLAK Miłosz

5

5

4

5

6

15

3

BANACH Adrian

5

5

4

4

5

14

4

LAHMAZA Samir

3

3

4

5

4

11

5

GRABAN Patryk

3

3

3

4

3

9

6

KACZMARZYK Adrian

2

3

3

3

3

9

7

NAKLICKI Tomasz

3

2

3

3

3

9

8

OLIŃSKI Marcin

3

2

2

2

2

6

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

BYLICKA Kinga

6

5,5

6

6,5

6

18

2

BANACH Adrian

4,5

6

6

6

6

18

3

WOLAK Miłosz

5

5

6

5,5

6,5

16,5

4

LAHMAZA Samir

4

4

5,5

5

4,5

13,5

5

NAKLICKI Tomasz

3

4

3

2

3

9

6

GRABAN Patryk

2

2

3

2

4

7

7

OLIŃSKI Marcin

2,5

2,5

3,5

2

2

7

8

KACZMARZYK Adrian

2

2

1,5

1,5

2

5,5

 


 

 

 

 

MALUCHY 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

PHILIPP Hubert

7

7,5

8

5

7

21,5

2

GILECKI Adrian

5

6

6,5

5

6

17

3

KAPEJEWSKI Mateusz

4

5

4,5

5

6

14,5

4

KNUT Wiktoria

4,5

4,5

4

4,5

5

13,5

5

DZWONEK Mariusz

3

5

4

3

5

12

6

BIELIŃSKI Kamil

2,5

2

3

4

4

9,5

7

ŚWIĄTEK Krzysztof

2

2,5

2,5

2

2

6,5

8

MROZIK Damian

2

2

2,5

4

2

6,5

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

PHILIPP Hubert

6

6

7

7

7

20

2

GILECKI Adrian

6

5

4

5

7

16

3

KAPEJEWSKI Mateusz

5

4

4

3

5

13

4

KNUT Wiktoria

5

4

4

3

4

12

5

BIELIŃSKI Kamil

4

3

4

4

3

11

6

DZWONEK Mariusz

2

3

3

3

3

9

7

ŚWIĄTEK Krzysztof

2

2

3

2

2

6

8

MROZIK Damian

1

1

2

2

2

5

 


 

 

 

 

DZIECI 1999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

LEWANDOWSKI Błażej

5

4

5

5

6

15

2

CZYŻNIKIEWICZ Kacper

5

5

5

4

5

15

3

DANIŁÓW Olgierd

4

4

4

4

3

12

4

GRABOWSKI Łukasz

3

3

4

4

4

11

5

LAHMAZA Karim

3

3

4

4

4

11

6

POĆWIARDOWSKI Alan

4

3

4

4

3

11

7

DZWONEK Łukasz

3

3

3

3

3

9

8

KASZUBOWSKI Bartosz

3

3

4

3

3

9

9

MEIER Mateusz

2

1

1

2

2

5

10

ZIELIŃSKI Dawid

1

1

2

1

2

4

11

JASIŃSKI Dawid

1

1

1

1

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

CZYŻNIKIEWICZ Kacper

4,5

5

3,5

4

5

13,5

2

LEWANDOWSKI Błażej

4,5

3,5

3,5

4

4,5

12

3

DANIŁÓW Olgierd

3,5

3

2,5

4

4,5

10,5

4

KASZUBOWSKI Bartosz

2,5

3

3

4

4

10

5

LAHMAZA Karim

3

2,5

4

3

3

9

6

GRABOWSKI Łukasz

3,5

2,5

3

3

3

9

7

POĆWIARDOWSKI Alan

3,5

2,5

2

2

3

7,5

8

DZWONEK Łukasz

2

2

2

3

2,5

6,5

 


 

 

 

 

DZIECI STARSZE 1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

BERNACKI Artur

4,5

5

5

6

6

16

2

FRYCKI Piotr

2

3

2,5

2,5

2,5

7,5

3

JAŻDŻEWSKA Karolina

6,5

6

6,5

7

8

20

4

JURCZAK Filip

5

6,5

5,5

6

5

16,5

5

MARKIEWICZ Oskar

5

4,5

5

5

4,5

14,5

6

RYCHŁOWSKI Mateusz

3

3,5

4

4

4

11,5

7

SITKOWSKI Kamil

2,5

3

2

2

3

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

JAŻDŻEWSKA Karolina

8

7

6

7

8

22

2

MARKIEWICZ Oskar

5

6

5

6

6

17

3

JURCZAK Filip

5

4

5

5

6

15

4

FRYCKI Piotr

4

4

3

3

3

10

5

BERNACKI Artur

3

3

4

4

3

10

6

SITKOWSKI Kamil

3

3

3

3

3

9

7

RYCHŁOWSKI Mateusz

3

3

3

3

3

9

 


 

 

 

 

KADECI 1996 - 1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

5

SZYMULA Kacper

8

7

7

7

8

22

4

MARKIEWICZ Maksymilian

7

6

6

6

7

19

1

CZWERENKO Szymon

4

4

4

4

5

12

2

DOMINIECKI Mikołaj

4

4

4

4

4

12

3

MAJCHER Szymon

3

3

3

3

3

9

6

ZIELIŃSKA Daria

2

3

2

3

2

7

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

SZYMULA Kacper

5

6

5,5

7

5

16,5

2

MARKIEWICZ Maksymilian

4

5

4,5

6

5,5

15

3

CZWERENKO Szymon

4

4

3,5

5

4

12

4

DOMINIECKI Mikołaj

3

3,5

4

4

2,5

10,5

5

ZIELIŃSKA Daria

3

2,5

3

4

3

9

6

MAJCHER Szymon

2,5

2

2

2,5

3

7

 


 

 

 

 

MŁODZICY 95 - 94 +

 

 

 

 

 

Junior 93-92

 

 

 

 

ELIMINACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

BIELAWSKI Maciej

 

 

 

 

 

0

2

KLUFCZYŃSKI Krzysztof

 

 

 

 

 

0

3

KLUFCZYŃSKI Sebastian

 

 

 

 

 

0

4

KONKOLEWSKI Konrad

 

 

 

 

 

0

5

KONKOLEWSKI Michał

 

 

 

 

 

0

6

ROZENBERG Jakub

 

 

 

 

 

0

7

ŚCIŚLAK Joanna

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.P.

Nazwisko

Sędzia1

Sędzia2

Sędzia3

Sędzia4

Sędzia5

Razem

1

ŚCIŚLAK Joanna

7

7

7

8

7

21

2

ROZENBERG Jakub

7

7

7

6

7

21

3

BIELAWSKI Maciej

5

5

6

5

6

16

4

KLUFCZYŃSKI Krzysztof

5

4

5

5

4

14

5

KLUFCZYŃSKI Sebastian

4

4

4

5

4

12

6

KONKOLEWSKI Michał

4

3

3

4

3

10

7

KONKOLEWSKI Konrad

1

1

1

1

1

3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do góry
c5.jpg
f-kanji-kyokushin-tattoo-orez-218128217.jpg
kancho.jpg

Copyright © Kyokushin Malbork 2018